ще декілька секунд

Установка системи контролю сліпих зон

Cистема працює за наступним алгоритмом: при появі автомобіля в зоні видимості заднього датчика активується світлодіод, який попереджає водія про наявність небезпеки з відповідної сторони, світлодіод горить до тих пір, поки ця перешкода не з’явиться в зоні видимості переднього датчика або не вийде з зони контролю заднього датчика на 3 секунди. Нам вдалося розробити найбільш оптимальне рішення по співвідношенню ціни та якості.

від 12300 грн.

Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Контроль сліпих зон

Особливу увагу варто приділити розташуванню датчиків, від того, де вони встановлені на 90% залежить ефективність роботи всієї системи, в зв'язку з цим, рекомендуємо звертатися за встановленням тільки до професіоналів. Для встановлення системи контролю сліпих зон, необхідно розібрати дзеркала бокового виду і врізати 4 датчика в бампери: 2 в задній 2 в передній. На дзеркалах робиться гравірування "сліпі" зони та інтегрується світлодіод. Яскравості світлодіода цілком достатньо для відмінної видимості при сонячному світлі і відсутності ефекту засліплення водія в темну пору доби.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про встановлення системи контролю сліпих зон?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?