ще декілька секунд

Установка омивача камери

Тепер паркувальні камери завжди в бойовій готовності! Встановіть омиваючу систему для передньої і задньої камери та забудьте про необхідність протирати їх, витрачаючи свій час і забруднюючи руки в самий недоречний момент.

від 4200 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Встановлення омивача камери
Безконтактне очищення, камер не помутніє
Приховане встановлення, під обшивкою автомобіля
Ваші руки завжди чисті, не потрібно протирати камеру

Практично всі автовласники періодично стикаються з ситуацією, коли в процесі експлуатації камера заднього виду забруднюється настільки, що використовувати її за призначенням стає неможливим. Доводиться залишати салон автомобіля, щоб протерти камеру і хоч якось реанімувати її робочий процес, при цьому втрачаючи власний час та забруднюючи руки. Наше рішення - встановлення омивача камери заднього або переднього виду, що рятує від всіх подібних незручностей. Принцип встановленого омивача камери досить простий: при включенні заднього ходу і омивача заднього скла, автоматично подається рідина зі штатного омивача в форсунку на камері. При митті скла п'ятої двері без включення заднього ходу, миється тільки саме скло, це зручно і заощаджує омиваючу рідину. Омивач очищає камеру подачею рідини під тиском (безконтактно), отже, камера не помутніє, як, наприклад, від частих протирань. Всі комплектуючі встановлюються під обшивкою і зовні ніяк непомітні (крім форсунки, яка безпосередньо миє камеру). Обов'язково спробуйте цю опцію, ви зрозумієте, що чиста камера - це зручно, безпечно і практично!

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про встановлення омивача камери заднього або переднього виду?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?