ще декілька секунд

Установка охоронних комплексів і “секреток”

До встановлення пропонуються системи тільки найвищого рівня, чудові за якістю і характеристикам. Всі наші охоронні пристрої можна встановити на будь-яку модель автомобіля.

від 7900 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Інтелектуальні системи захисту від «AutoMultiMedia»

На жаль, не можна вгадати, коли черговий автомобіль стане здобиччю крадіїв. Але можливо прорахувати і запобігти можливу крадіжку за допомогою сучасних засобів захисту. Знайома всім сигналізація забезпечує своєчасне сповіщення автовласника про посягання на транспортний засіб. Устаткування миттєво передасть звуковий, світловий, GSM або радіосигнал при спробі злому або несанкціонованого руху автомобіля. Крім своїх прямих функцій, автомобільна охоронна сигналізація може комплектуватися додатковими опціями. Наприклад, реалізовувати автозапуск двигуна, керувати центральним замком і передпусковим підігрівом, піднімати скло і закривати люк, а також виконувати інші сервісні функції.

Ми проводимо якісний монтаж і індивідуальне налаштування протиугінних систем і звертаємо вашу увагу на те, що після проведення будь-яких робіт в нашій компанії дилерська гарантія на автомобіль повністю зберігається. Крім всім відомих штатних сигналізацій ми пропонуємо встановити додаткові електронні або механічні пристрої проти викрадення. Потрібно розуміти, що лише один засіб не може забезпечити максимально надійний захист від викрадення. Для досягнення максимального ефекту рекомендується реалізовувати повноцінні захисні комплекси.

Тобто, для найкращого захисту від підготовленого професійного угону потрібно використовувати весь комплекс захисного обладнання, який максимально збільшить час злому та ускладнить нейтралізацію окремих компонентів системи, це зробить досить складною «роботу» викрадача. Наприклад, ми рекомендуємо супутникові системи, які здатні точно визначити місцезнаходження автомобіля і вчасно сповістити про підозрілі дії або несанкціоноване переміщення. Можливе налаштування керування деякими функціями автомобіля (передпусковим підігрівачем) і охоронною системою (включення відеореєстратора на час тривоги) за допомогою мобільного телефону.

Фахівці нашої компанії підберуть надійний охоронний комплекс для будь-якої моделі автомобіля. У роботі ми застосовуємо нестандартні рішення, індивідуальний підхід до кожного автомобіля, сучасне обладнання та особисті розробки. Ми враховуємо всі побажання клієнта, передбачаємо максимальну ступінь захисту, залишаючи можливість розширення протиугінних і сервісних функцій. Ми активно вивчаємо різні способи захисту від викрадення, постійно тестуємо всі новинки в цій сфері і беремо участь в розробці та вдосконаленні охоронних комплексів.

Чому установку охоронних систем і комплексів потрібно довірити саме нам
 • Ми проводимо вставнолення протиугінних систем практично на всі моделі з повним збереженням гарантії офіційного дилера.
 • На всі виконувані нами роботи ми також надаємо гарантію.
 • Власна лабораторія, де ми розробляємо, тестуємо і успішно впроваджуємо інноваційні рішення в сфері захисту від угону. Також ми успішно займаємося вивченням сумісності різних систем охорони в одному комплексі.
 • У нашій компанії можливе замовлення установки будь-якого пристрою, ми виконуємо комбінування охоронних систем, їх налагодження та адаптацію.
 • Можлива доробка і удосконалення раніше встановленого охоронного обладнання, найбільш повна реалізація його функціоналу за рахунок додавання різних сервісних модулів.
 • Безліч варіантів захисту від інтелектуального злому (сигналізації з діалоговим кодом, з радіомітками, з авторизацією) і використанням унікальних методів блокування двигуна.
 • Глибокий системний підхід, у нас використовується тільки сучасне обладнання, техніка та інструменти.
 • Реалізуємо різні сервісні функції: автозапуск і турботаймер, підняття скла і закриття люка в режимі охорони, slave-режим та ін.
 • Налаштування роботи обладнання і керування ним за допомогою штатного брелока автомобіля в slave-режимі.
 • Установка автосигналізацій із вбудованими CAN-адаптерами на сучасні автомобілі з мережевими шинами передачі даних.
 • Адекватні тарифи, бонусні програми, акції та подарунки, постійним клієнтам знижки!

Захист автомобіля необхідний для збереження ваших коштів, часу і нервів. Залиште потенційних викрадачів без шансів! Приїжджайте і встановіть захисну систему у професіоналів!

Захисні системи
StarLine S96

Розумний багаторівневий охоронно-телематичний комплекс. ключає в себе 7 рівнів захисту: Надійна охорона периметра з інформуванням на смартфон. Розумна авторизація власника по смартфону і персональній мітці на основі технології Bluetooth Smart. Електромеханічний захист капота. Розумне бездротове блокування двигуна. Безкоштовний online моніторинг. Автономний пошуковий маяк. Гарантія фінансової безпеки.

Prizrak 810

GSM сигналізація для автомобіля Призрак-810, окрім штатних можливостей, володіє двома додатковими функціями - PINtoDrive і AntiHiJack. Без введення потрібних комбінацій на штатних кнопках автомобіля машина просто не зрушить з місця. Призрак-810 керується як штатним ключем автомобіля, так і зручним мобільним додатком. Вам не доведеться переживати через «тріснутий» брелок і неможливість зняти машину з охорони в найважливіший момент. За допомогою штатного ключа автомобіля або мобільного додатку Ви легко зможете керувати безпекою «залізного друга» в будь-якій ситуації.

Pandora 3910 Pro

Pandora DXL 3910 PRO - автомобільна охоронна система з безпосереднім підключенням до двох мережевих шин. Інтегрований 2хCAN, LIN, безключовой автозапуск - технологія CLONE, GSM-модем, брелок-мітка IS-760, вбудований датчик руху, б/c, вбудований температурний датчик салону.

Sniper

Система Sniper побудована на механіці, відключення акумулятора або бортової електроінікі нічого не дасть. Система непомітна, видно тільки світлодіод, якщо зловмисник відключить електронну частину, то механічна система продовжить виконувати свою функцію. Замки системи з легованої сталі високого класу, тому їх практично неможливо пошкодити.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про вставнолення охоронних комплексів?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?