ще декілька секунд

Встановлення електричних розеток 220V

Організація правильної професійної мережі 220 Вольт в автомобілі. Результат роботи виглядає як будь-яка побутова розетка, підбирається, в основному, під колір салону, встановлюється за допомогою інвертора напруги з 12 на 220 Вольт.

від 2800 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга

Вже досить давно наша компанія надає таку послугу як організація правильної професійної мережі 220 Вольт в автомобілі. Особливою популярністю ця послуга користується у автомобілів в кузові мінівен (наприклад, Mercedes V-klasse). Результат роботи виглядає як будь-яка побутова розетка, підбирається, в основному, під колір салону, встановлюється за допомогою інвентора напруги з 12 на 220 Вольт.

Для передбачливих і практичних клієнтів з'являється необхідність організувати в машині розетку на 220 вольт, але таку, щоб якщо що, можна було і вертоліт "прикурити". У разі розрядки акумулятора і, наприклад, потреби підключити автомобільний холодильник, але не сумку-холодильник, а більш серйозний - автомобільний з компресором, який дійсно холодить, на допомогу приходить наша команда, яка поставить інвертор хорошої якості. Звичайний (інвертор з модифікованою синусоїдою) за 1500-3000 грн. не підходить за своїми параметрами для такого завдання. Тому ми встановлюємо інвертор, який на виході буде давати 220В 50Гц з чистим синусом, тобто копіювати звичайну домашню мережу 220В.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про вставнолення на авто електричних розеток 220V?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?