ще декілька секунд

Приховане встановлення радар-детекторів і реєстраторів NEOLINE

Двоканальні відеореєстратори Full HD прихованого (непомітного) встановлення c GPS, радар-детектором і виведенням зображення на оригінальний монітор автомобіля.

від 6900 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Відеореєстратори

Відеореєстратори - пристрої, призначені для запису відео, які допомагають водію довести свою правоту в разі виникнення спірних ситуацій при розборі ДТП. Асортимент відеореєстраторів Neoline включає моделі на будь-який смак і бюджет. Надкомпактні і призначені для прихованої установки, двоканальні і в форм-факторі дзеркала заднього виду, незалежно від обраного корпусу вони об'єднані незмінно високою якістю відеозйомки, високою надійністю і зручністю управління. Сучасна технічна начинка відеореєстраторів Neoline дозволяє проводити зйомку з високою роздільною здатністю. Пристрої оснащені функцією розширеного динамічного діапазону (WDR), яка робить зображення значно чіткіше в умовах перепаду освітлення. Змінювати налаштування і переглядати зняті відеоролики дуже зручно. Всі моделі мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Також кожна з моделей має ряд експертних налаштувань і функцій, що вигідно виділяють їх на ринку. Відеореєстратори Neoline оснащені датчиком руху і G-сенсором. Удар по корпусу автомобіля або рух в полі зору камер - все буде надійно зафіксовано відеореєстратором. На всі відеореєстратори Neoline поширюється гарантія терміном 1 рік.

Відеореєстратор Neoline G-Tech X52
  • Опис
  • Характеристики

Neoline G-Tech X52 Dual - двоканальний відеореєстратор з Wi-Fi модулем і конденсатором замість звичайної батареї може похизивутися стійкістю до складних погодних умов і простотою керування зі смартфону. Відеореєстратор для роздільного встановлення Neoline G-Tech X52 Dual складається з центрального блоку і двох мініатюрних камер, які приховано встановлюються на лобовому і задньому склі автомобіля і ведуть спостереження за тим, що відбувається практично з усіх боків. Самі камери настільки малі, що не притягнуть зайвої уваги на парковці. Відеореєстратор G-Tech X52 Dual подбає про те, щоб відео дорожньої обстановки було максимально чітким. Основна камера знімає в роздільній здатності Full HD, задня - в HD, тому на запису будуть видні всі важливі деталі. Завдяки чутливому сенсору Sony Exmor якість зйомки буде однаково високою при будь-якій погоді і будь-якому рівні освітлення. Будь-яка подія буде зафіксована: і передня, і задня камери оснащені ширококутним об'єктивом 130 градусів. Модель не боїться ні спеки, ні морозів. Замість акумулятора в якості джерела живлення тут використовується суперконденсатор. Він більш стійкий до екстремальних температур і має великий термін служби. Завдяки конденсатору користувач не зіткнеться з такими проблемами, як перегрів і втрата заряду батареї на морозі або втрата останніх записів. Завдяки наявності Wi-Fi модуля встановлювати налаштування, переглядати зняті G-Tech X52 відеоролики і викладати їх в соцмережі можна через смартфон, в який потрібно встановити додаток Neoline G-Tech X5x, доступний в Play Market і AppStore. G-Tech X52 Dual легко оновлюється на офіційному сайті компанії. Для цього потрібно завантажити архів з програмним забезпеченням, розпакувати його і записати потрібний файл на інформаційний носій апарату. Далі USB-накопичувач встановлюється в основний блок відеореєстратора.

Основні параметри пристрою
Роздільна здатність
1920*1080 (30 к/с)
Дисплей в дюймах
Ні
Кількість камер
2
Обробка відео
WDR
Кут огляду
130°
Режим нічної зйомки Night Vision
Ні
Максимальний об'єм карти пам'яті
64 Gb
Вбудований акумулятор
Суперконденсатор
Активна зарядка
Є
Спосіб вставнолення
Роздільний
Спосіб кріплення
3М для камер
Поворот камеры в салоні
Є
GPS-модуль
Ні
GPS-база поліцейских радарів
Ні
Керування за дпомогою смартфону
Є
Датчик руху
Є
Режим паркування
Є
Штамп держ. номера
Є
Штамп GPS
Ні
Штамп дата/час
Є
Відеореєстратор Neoline G-Tech X53 Dual з двома камерами
  • Опис
  • Характеристики

Neoline G-Tech X53 Dual - двоканальний відеореєстратор з Wi-Fi модулем і конденсатором замість звичайної батареї може похизуватися стійкістю до складних погодних умов і простотим керуванням зі смартфону. Відеореєстратор для роздільного вставнолення Neoline G-Tech X53 складається з центрального блоку і двох мініатюрних камер, які приховано встановлюються на лобовому і задньому склі автомобіля і ведуть спостереження за тим, що відбувається практично з усіх боків. Самі камери настільки малі, що не притягнуть зайвої уваги на парковці. Відеореєстратор G-Tech X53 Dual подбає про те, щоб відео дорожньої обстановки було максимально чітким. Основна камера знімає в роздільній здатності Full HD, задня - в HD, тому на записі будуть видні всі важливі деталі. Завдяки чутливому сенсору Sony Exmor якість зйомки буде однаково високою при будь-якій погоді і будь-якому рівні освітлення. Будь-яка подія буде зафіксована: і передня, і задня камери оснащені ширококутним об'єктивом 130 градусів. Модель не боїться ні спеки, ні морозів. Замість акумулятора в якості джерела живлення тут використовується суперконденсатор. Він більш стійкий до екстремальних температур і має великий термін служби. Завдяки конденсатору користувач не зіткнеться з такими проблемами, як перегрів і втрата заряду батареї на морозі або втрата останніх записів. Завдяки Wi-Fi модулю змінювати налаштування, переглядати зняті G-Tech X53 відеоролики і викладати їх в Інтернет можна через смартфон, в який потрібно встановити додаток Neoline G-Tech X5x, доступний в Play Market і AppStore.

Основні параметри пристрою
Роздільна здатність
FHD 1920*1080 (30 к/с), HD 1280*720 (30 к/с)
Дисплей в дюймах
Ні
2
Обробка відео
WDR
Кут огляду
130°
Режим нічної зйомки Night Vision
Ні
Максимальний об'єм карти пам'яті
64 Gb
Вбудований акумулятор
Суперконденсатор
Активна зарядка
Є
Спосіб вставнолення
Роздільний
Спосіб кріплення
3М скотч для камер
Поворот камеры в салоні
Є
GPS-модуль
Є
GPS-база поліцейских радарів
Ні
Керування через смартфон
Є
Датчик руху
Є
Режим паркування
Є
Штамп гос. номеру
Є
Штамп GPS
Ні
Штамп дата/час
Є
Радар-детекотори для прихованого встановлення

Радар-детектори Neoline надійно фіксують випромінюваны поліцейськими радарами сигнали і інформують вас про наближення до них. Вони розроблені з урахуванням специфіки законодавства і допомагають уникнути штрафів. Пристрої від Neoline розпізнають всі види існуючих поліцейських радарів і камер, включаючи малопотужні радарні комплекси і радар «Стрілка». Вони відрізняються високою дальністю детектування і гарантують надійність кожної деталі завдяки якісній корейськой збірці. Відмітна особливість радар-детекторів Neoline з вбудованим модулем GPS - унікальна база, яка включає в себе 45 типів комплексів контролю швидкості 45 країн і постійно поповнюється новими точками. У них реалізований інтелектуальний режим X-COP, який змінює чутливість виявлення радарів в залежності від поточної швидкості автомобіля. Передбачено кілька режимів, від режиму «Тиша», в якому оповіщення проводиться тільки індикацією на дисплеї, до режиму «Турбо» зі звуковими сповіщеннями, для пересування по швидкісних автомагістралях. Кожна з моделей має ряд налаштувань, які водій може встановити під себе. Радар-детектори Neoline розроблені провідними корейськими і російськими фахівцями в області автомобільної електроніки, що гарантує якість і надійність. На всі радар-детектори Neoline поширюється гарантія терміном 2 роки.

Радар-детектор Neoline X-COP S300 з прихованим вставноленням
  • Опис
  • Характеристики

Neoline X-COP S300 - радарний комплекс класу «преміум» для прихованого встановлення з надчутливим модулем EXD і унікальним фільтром Z-сигнатур. Пристрій не доведеться знімати під час паркування, завдяки прихованому встановленню він не приверне зайвої уваги. GPS антена встановлюється під обшивку передньої стійки, що робить пристрій оптимальним рішенням для автомобілів з атермальним, подвійним шумоізолюючим склом і склом з підігрівом. У таких автомобілях звичайний радар-детектор може спрацювати занадто пізно. Унікальний фільтр Z-сигнатур блокує помилкові спрацьовування від таких джерел, як датчики мертвих зон інших автомобілів, датчики руху розсувних дверей, базові станції стільникових мереж і ін. Відмінною особливістю даної технології від сигнатурних технологій, реалізованих в пристроях інших виробників є те, що при її використанні не будуть блоковані справжні поліцейські радари. Передбачено 2 режими фільтрації, перемикання між якими відбувається автоматично в залежності від поточної швидкості. Важливою перевагою моделі Neoline X-COP S300 є наявність надчутливого модуля EXD, що збільшує дальність відстеження комплексів контролю швидкості до 130%. З ним водій може бути впевнений - всі сповіщення він отримає максимально завчасно. Neoline X-COP S300 здатний розпізнати всі види існуючих поліцейських радарів і камер, включаючи «Автодорию». Відстань до наступного комплексу контролю швидкості, його тип, а також дозволена на ділянці швидкість відображаються на екрані, що дозволяє уникнути штрафів. У пам'яті пристрою міститься інформація про радари 45-ти країн. Щотижневі оновлення доступні на сайті компанії. Розроблений фахівцями Neoline автоматичний режим змінює чутливість виявлення радарів в залежності від поточної швидкості, передбачено 6 режимів: від максимально тихого для пересування по пробкам - швидкість від 0 до 40 км/год - з максимальним режимом фільтрації до швидкісного режиму «Турбо» - швидкість від 130 км/год - для пересування по автомагістралях.

Основні параметри пристрою
Дисплей
OLED
Детектування всіх типів стаціонарних, малопотужних радарів і мобільних засідок
Так
Дальнобійний модуль EXD
Так
«Автодория»
Так
Сповіщення про камери контролю
Смуга ОТ, «в спину», узбіччя, перехрестя, світлофор, піш. перехід
Дальність виявлення радарів
до 2,5 км
Фільтр Z-сигнатур для зниження помилкових спрацьовувань радару
Так
Додавання помилкових і небезпечних зон з налаштуванням радіусу
Так
Налаштування допустимого перевищення швидкості
Так
Налаштування дальності сповіщення по GPS
Так
Налаштування пріоритету GPS
Так
Відсічення максимальної швидкості
Так
Відображення поточної, дозволеної та середньої швидкості на дисплеї
Так
Відображення відстані до радару на дисплеї
Так
Автоматичне зменьшення гучності
Так
Голосові підказки російською мовою
Так
Кріплення
Роздільне
Виробництво
Корея
Гарантія
2 роки
Режим Тиші
Так
Motion Control™ - керування жестами
Ні
Режим X-COP (автоматичне перемикання режимів місто/траса)
Так
Сповіщення про назву радару
45 типів радарів
Відображення швидкості на дисплеї
Так
Звукове сповіщення
Так
Налаштування гучності повідомлень
Так
Відеореєстратор з радаром-детектором Neoline X-COP R750
  • Опис
  • Характеристики

Neoline X-COP R750 - гібрид відеореєстратора і радар-детектора класу «преміум» з прихованим встановленням, надчутливим модулем EXD і унікальним фільтром Z-сигнатур. Пристрій не доведеться знімати під час паркування, завдяки прихованому встановленню гібрид не притягне зайвої уваги. Виносний радарний блок встановлюється під капот автомобіля, пристрій ідеально підійде для автомобілів з атермальним, подвійним шумоізолюючим склом і склом з підігрівом. У таких автомобілях звичайний радар-детектор може спрацювати занадто пізно. Унікальний фільтр Z-сигнатур блокує помилкові спрацьовування від таких джерел, як датчики мертвих зон інших автомобілів, датчики руху розсувних дверей, базові станції стільникових мереж і ін. Відмінною особливістю даної технології від сигнатурних технологій, реалізованих в пристроях інших виробників є те, що при її використанні не будуть блоковані справжні поліцейські радари. Важливою перевагою моделі Neoline X-COP R750 є наявність надчутливого модуля EXD, що збільшує дальність відстеження комплексів контролю швидкості до 130%. З нею водій може бути впевнений - всі сповіщення він отримає максимально завчасно. Гібрид має потужну технічну начинку, за чіткість кадру відповідає продуктивний чіпсет Ambarella і високотехнологічна матриця Sony Exmor. Сенсорний екран діагоналлю 2.8 дюйма дозволяє з легкістю змінювати налаштування та переглядати відео. Високий рівень інтерфейсу Easy Touch Plus показує коротку інформацію не тільки про радари, що попереду, але і про наступні комплекси контролю швидкості. Для бездоганної якості зйомки в темний час доби в пристрої передбачена функція "нічний режим". При його активації перемикання програмних налаштувань відеозйомки відбувається автоматично, досить задати часовий інтервал в меню. Наявність Wi-Fi модуля дозволяє переглядати зняті записи на екрані смартфону і виставляти налаштування відео та детектування, а також оновлювати прошивку пристрою і бази радарів через фірмовий додаток «Х-СОР». Технологія Smart Click Plus дозволяє швидко і просто встановити або зняти гібрид з кріплення, передбачає роз'єм для підключення кабелю живлення і щільно утримує пристрій в кріпленні, що виключає вібрацію відео під час руху на нерівних ділянках шляху.

Основні параметри пристрою
Дисплей
Сенсорный 2,8 дюймов IPS
Процесор/Матриця
Ambarella/SONY
Роздільна здатність
Full HD 1920x1080 (30 к/с)
Кут огляду/Оптика
135°/сло (6 лінз)
Автоматичний нічний режим запису
Є
Антибліковий CPL фільтр
Є
Знаходження комплексів контролю (Х, К, Ка, Laser)
Малопотужні радари (Кречет, Робот, Крис, Арена, MESTA та ін.) Стаціонарні радари (Стрелка, Автоураган, Кордон, Крис, Vocord, Поток, Рапира, Одиссей та ін.) Мобільна засідка (Бинар, Беркут, Визир, ЛИСД, Амата, Искра та ін.)
Далекобійний надчутливий модуль EXD (збільшення дальності детектування до 130%, в т.ч. "в спину")
Є
GPS-база поліцейских радарів та камер 45-ти країн
Є GPS та ГЛОНАСС
Інтелектуальна обробка камер контролю середньої швидкості
Є
Сповіщення про камери контролю ПДР (смуга ВІД, «в спину», узбіччя, перехрестя, світлофор, піш. перехід)
Є
Фільтр Z-сигнатур для зниження помилкових спрацьовувань радару
Є
Режими чутливості "Місто", "Траса", "Турбо"
Є
Автоматичний режим чутливості "Х-СОР" від швидкості
Є
Багаторівнева фільтрація перешкод
Є
Режим "Паркування"
Є
LWDS
Є
Додавання помилкових і небезпечних зон з налаштуванням радіусу
Є
Налаштування допустимого перевищення швидкості
Є
Налаштування дальності сповіщення по GPS
Є
Відключення окремих типів радарів в базі GPS
Є
Режим без звуку "Тиша"
Є
Відсічення максимальної швидкості
Є
Екстрений запис
Автоматичний та ручний режими. Довжина відео 1 м.
Інтерфейс
Голосове сповіщення про радари та камери
Детальне сповіщення про 45 типів радарів і камер
Відображення поточної, дозволеної, середньої швидкості на дисплеї
Є
Відображення відстані до радару на дисплеї
Відображення відстані до найближчого радару і відображення відстані до наступного
Автоматичне зменьшення гучності
Є
Голосові підказки російською мовою
Є
Керування жестами Motion Control
Ні
Кріплення
3М с активною зарядкою
Керування файлами
Перегляд, перемотування, блокування, видалення
ZOOM держ. номеру
Є
Карта пам'яті в комплекті
Є
Макс. об'єм карти пам'яті
128 Gb
2 слоти для карт пам'яті
Ні
Швидке меню
Є
Керування за допомогою смартфону
Є
Заставка з відображенням спідометру
Є
Виробництво
Корея

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про приховане встановлення радар-детекторів і реєстраторів NEOLINE?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?