ще декілька секунд

Підключення високо швидкісного 4G інтернету

Підключимо ваш автомобіль до мережі Інтернет. Швидкість до 150 Мбіт/с в русі! Користуйтеся Wi-FI інтернетом на максимальних швидкостях навіть в зоні з поганим прийомом сигналу. На відміну від звичайного модему або телефону, з нашим обладнанням ви будете впевнені в тому, фільм не зависне на цікавому моменті, а інтернет не зникне раптово при виїзді на швидкісне шосе.

від 2100 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Стабільний інтернет в автомобілі до 150 мб/сек

Така швидкість з'єднання дозволяє декільком користувачам дивитись відео, грати в онлайн-ігри, завантажувати об'ємні файли та проводити відеоконференції. Якість зв'язку як в звичайному проводному інтернеті вдома або офісі.

Сигнал без збоїв на швидкості до 200 км/г

Стабільне підключення в русі не просте завдання. Наш пристрій вирішує цю проблему, зберігаючи стабільне з'єднання в дорозі там, де звичайні мобільні пристрої безсильні. Маршрутизатор Incarnet успішно експлуатується навіть на високошвидкісних поїздах, які розвивають швидкість до 250 км/г.

Як це працює

Наше обладнання одночасно використовує з'єднання з декількома операторами. Дані розподіляються через кілька каналів, що дозволяє збільшити швидкість Інтернету.

Якщо сигнал від одного з операторів стає слабким, система переключається на більш активні канали. Перемикання відбувається абсолютно непомітно для користувача.

Обладнання спеціально створено для роботи в транспорті: в умовах підвищеної рухливості, різких температурних перепадах, а також при значних швидкостях переміщення.

Ще одним фактором надійності є 3G/4G антени зовнішнього типу, що підсилюють сигнал, вони можуть бути встановлені приховано або кріпитися на даху автомобіля.

Інші рішення та їх недоліки

Смартфон в режимі точки доступу

USB-модем

Мобільний пристрій

Однооператорный роутер

  • Залежність від одного оператора
  • Низька швидкість
  • Нестабільність сигналу
  • Ненадійне з'єднання
  • Роз'єднання зв'язку поза зоною покриття оператора
  • Нестабільна робота мережевих додатків
  • Незручність роботи (дроти, процес підключення)
  • Можливість роботи з USB-модемом тільки для одного користувача
Переваги нашої пропозиції
Мобільний офіс на будь-якій швидкості Всі офісні завдання зручно вирішувати прямо в машині, якщо підключити до інтернету гаджети, необхідні вам для роботи: ноутбук, планшет або смартфон. Проводьте переговори, знаходите інформацію в інтернеті і завантажуйте потрібні для роботи файли з надійним інтернетом в автомобілі.
Відеозв'зок та IP-телефонія без збоїв Підключіть IP-телефон до корпоративної мережі, щоб бути в курсі робочих питань поза офісом. А якщо потрібно терміново провести збори, то організуйте відеоконференцію - за якість не турбуйтеся, ви не пропустите жодного слова.
Будь-яка кількість з'єднань Завдяки об'єднанню каналів та іншим нашим унікальним технологіям, кількість одночасних підключень практично не обмежена. Використовуйте всі свої пристрої по максимуму або підключайтесь всією сім'єю.
Відеоспостереження за автомобілем з будь-якої точки світу При установці відеореєстратора і відеокамер ви можете стежити за тим, що відбувається всередині та зовні автомобіля в режимі онлайн.
IP-TV сотні телеканалів у відмінній якості Пасажири зможуть дивитися інтернет-телебачення прямо в поїздці завдяки безперервному з'єднанню на високій швидкості. Сотні каналів в вашому автомобілі - зовсім, як вдома.
Регулярне віддалене оновлення ПЗ Отримуючи інформацію про всі зміни в налаштуваннях провайдерів, ми випускаємо оновлення до ПЗ для оптимального використання мережі. Оновлення обладнання отримує автоматично і дистанційно.

Посилення сигналу і максимізація швидкості підключення забезпечується вищезгаданими 3G/4G антенами зовнішнього типу, які можуть бути встановлені приховано або кріпитися на даху автомобіля.

Варіанти нашого обладнання
2-SIM Базовий WI-FI Роутер з підсиленими антенами K2

Застосовується для людей, що експлуатують автомобіль поза великих населених пунктів в межах 15 км. Дозволяє забезпечити стабільний інтернет на високих швидкостях. Посилені антени встановлюються за межами салону автомобіля. Сигнал НЕ підсумовує, автоматично вибирає ту SIM карту у якої найкращий прийом сигналу інтернет.

3-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V3

Підключення до 3 мобільних операторів. Завдяки технології об'єднання 3 каналів зв'язку, ви можете забути про переривання в мережі. Впевнений безперервний Інтернет в містах і мегаполісах.

4-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V4

Підключення до чотирьох мобільних операторів. Інноваційна технологія дозволяє об'єднати швидкості 4 каналів зв'язку. Оптимальний варіант для пересування по трасах, невеличких містах та мегаполісах.

5-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V5

Підключення до п'яти мобільних операторів. Інноваційна технологія дозволяє об'єднати швидкості 5 каналів зв'язку. Оптимальний варіант для пересування по трасах, містах та мегаполісах.

6-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V6

Шестиканальний V6 - це надшвидкісний маршрутизатор для підключення до інтернету в автомобілі. Пристрій дозволяє інтегрувати IPTV, VoIP, відеоконференцзв'язок і інші системи. Використання одночасно 6 SIM-карт забезпечує максимальну зону покриття. Зручно використовувати в роумінгу, щоб підключатися до місцевих мобільних операторів. Для підключення до різних стандартів зв'язку (3G/4G) встановлюються дві SIM-карти на кожного оператора. Маршрутизатор забезпечує стабільний прийом в мегаполісах, населених пунктах і на трасах.

7-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V7

Підключення до 7 мобільних операторів. Надшвидкісний стандарт зв'язку, крім того, зона покриття охоплює навіть дрібні населені пункти. На даний момент-це найбільш передова технологія на міжнародному ринку.

8-SIM Об'єднуючий WI-FI Роутер V8

Блок V8 на 8 SIM-карт - це надшвидкісний модуль підключення до мережі Інтернет для транспортних засобів. Цей пристрій може під'єднатися до 8-ми операторів мобільного зв'язку одночасно, що дає небувало широке покриття: від всіх великих міст до найдрібніших населених пунктів. Наш пристрій V8 - це максимально комфортне і якісне рішення для Інтернету в автомобілі, на рівні з кабельним підключенням.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про підключення швидкісного інтернету?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?