ще декілька секунд

Підключення Apple TV до штатного монітору

Apple TV – компактний пристрій, що дає доступ до величезного вибору HD-контенту. Дивіться новітні блокбастери, новини, і фотографії, слухайте музику через автомобільну аудіосистему та ін. прямо на штатному дисплеї автомобіля

від 18900 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга

Apple TV - тепер можна дивитися фільми і серіали на екрані свого автомобіля. Проходити інтерактивні ігри з гарною графікою і отримувати задоволення від приголомшливого контенту з ivi, Amazon Prime Video, Netflix і інших додатків, а також виводити "дзеркальну" картинку зі свого iPhone на оригінальний екран, за технологією MirrorLink.

Що вміє Apple TV
Величезна база HD медіа-контенту
Керування пультом "Apple Remote" або будь-яким iOS пристроєм
Використовується оригінальний дисплей автомобіля

"Apple TV" - це компактний пристрій, який дає доступ до величезного вибору HD-контенту. Слухайте улюблену музику через автомобільну аудіосистему, дивіться новітні блокбастери, новини, спортивні трансляції, фотографії та багато іншого - прямо на оригінальному дисплеї автомобіля. Так само як і в пристрої "i-Connect", в блоці "Apple TV" можна відтворювати на штатному моніторі автомобіля контент з пристроїв iOS або Mac через "AirPlay". Сучасний інтерфейс "Apple TV" базується на мультимедійній оболонці "Front Row" і дуже зручний. Зміст складається з кількох груп, в числі яких: "Фільми", "Телепрограми", "Музика", "YouTube", "Подкасти", "Фотографії", а також "Налаштування" і "Джерела". Перехід в меню відкриває доступ до додаткових можливостей. Навігація по меню здійснюється за допомогою пульта "Apple Remote".

Грандіозна колекція фільмів і мультфільмів на екрані вашого автомобіля!

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про вставнолення Apple TV?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?