ще декілька секунд

Перепрошивка штатних опцій

Надамо комплексний пакет програмування, який включає в себе прошивку АКПП, прошивку магнітоли і інші кодування. Пропонуємо якісний рівень обслуговування, що дозволяє зробити ваш автомобіль індивідуальним.

від 8400 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга

Сучасні автомобілі оснащені досить великою кількістю електронного обладнання, яке управляється через центральний процесор. Так само, як і в звичайному комп'ютері, у автомобіля є свій власний софт, який так само піддається програмуванню.

За допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на ноутбук, можна змінювати різні характеристики автомобіля, наприклад ті, які не підходять особисто вам, з огляду на те, що у виробника є своє бачення і певний регламент, за яким відбувається прошивка електроніки.

Ніхто не змушує вас дотримуватися умов, що виставляються службами, які займаються оцінкою безпеки автомобіля. У них свої правила, а у вас свої вимоги до того, як повинен вести себе ваш особистий автомобіль. Звідси випливає, що саме вам потрібно вирішувати, яке кодування і програмування потрібно вашому автомобілю.

Опції кодування

У сучасного автомобіля є досить багато стандартних опцій, які покликані забезпечити безпеку або ж служать на благо навколишнього середовища. Це не завжди зручно, з огляду на те, який скажений ритм у нашому житті.

Погодьтеся, що втрачати час на світлофорі, коли вже включився зелений - це та ще розвага. Система старт-стоп не дасть вам занудьгувати і дозволить розглянути всю палітру зеленого кольору істерично палаючого світлофора, на тлі стрімко зникаючих від вас учасників дорожнього руху.

Звичайно, у вас особливий автомобіль. І ви повинні давати фору іншим водіям. Але, здається, що це, як раз той випадок, коли кодування більш ніж актуально. Завдяки програмуванню блоків, можна усунути даний абсурд і вирівняти ваші шанси на старті: машина тепер не глухне на кожному світлофорі, що дає вам очевидну перевагу.

До того ж до даної опції, можна додати активацію режиму Sport+, який через перепрошивку робить педаль газу більш чутливою і автоматично деактивує систему DTC. Драйвери оцінять цю послугу і будуть милуватися червоної панеллю приладів, яка налаштовує на агресивний стиль керування.

І ще одна послуга, яка сподобається тим, хто любить влаштовувати дрег-рейсинг на світлофорах. Тюнінг прошивки дозволяє активувати режим Launch Control, який допоможе вам найефективніше користуватися обертовим моментом вашого двигуна, залишаючи оппонентів позаду.

Переведемо дух. А то ми якось розігналися. Давайте пригальмуємо. Можливо навіть здамо назад. Тут буде доречна послуга програмування, яка дозволяє включати світло задніх ручок, коли ви переводите селектор АКПП в режим «R», щоб здати назад. Це дозволить вам більш точно орієнтуватися в просторі, уникаючи зустрічі з можливими перешкодами.

Але ось ви знову їдете вперед і чуєте, як галасує дратівливим тоном зумер непристебнутого реміня безпеки. Звичайно, можна обдурити, піднявшись над кріслом, щоб ввести в оману мізки автомобіля. Але краще довірити нам програмування, ніж мучити себе і свого коня такими незручностями, і ми позбавимо вас від необхідності обманювати свого чотириколісного друга. Нехай він дозволить їздити без ременів і зробить для вас виняток, тому як ви у нього в особливій пошані.

Домовитися з автомобілем достатньо легко. Він тямущий хлопець і завжди готовий підлаштуватися під ваші потреби. Він розуміє, що немає необхідності кожного разу вибризкувати, безцінну в наших похмурих кліматичних умовах, незамерзайку на фари ближнього світла, які в місті, при його яскравому освітленні, потрібні в якості габаритних вогнів.

І тут прошивки прийдуть вам на допомогу, заборонивши форсункам виповзати зі своїх укриттів, щоб не змушувати вас зайвий раз відривати капот і доливати в бачок омивача рідину.

Як бачите, кодування блоків може бути дуже корисним і зручним для вас. Зробіть ваш автомобіль таким, як вам здається правильним. А ми допоможемо вам у цьому.

Прошивки

Як і будь-який інший ліцензійний софт, програмне забезпечення потребує постійного оновлення. Не щоденно, звичайно, але раз на рік, варто відзначитися на сервісі з метою зробити перепрошивку автомобіля.

Наприклад, Ви користуєтеся навігацією. У вас завантажені карти в пам'ять комп'ютера. Зрозуміло, що будуються нові дороги і актуальність ваших карт починає знижуватися. Десь односторонній рух зробили. Десь дорогу через ремонт перекрили. Розв'язка нова. Прошивка навігації дозволяє усунути цей прикрий момент, шляхом оновлення баз даних, що зробить орієнтацію в просторі більш якісною.

До речі, якість міряють кількістю. Якщо у вас автомобіль, який був привезений з США, то самі розумієте, що метрика у них відрізняється від нашої. Позбавтеся від непотрібних обчислень через прошивку, яка переведе цифри в зрозумілі вам величини.

Щоб перевести мову на екрані комп'ютера, скористайтеся послугою кодування CIC, яка зробить зрозумілим меню налаштувань автомобіля. Завжди приємніше розмовляти рідною.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про активацію або відключення (кодування) штатних опцій?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?