ще декілька секунд

Камери заднього, переднього і кругового огляду

Пропонуються камери тільки вищого класу, бездоганної якості та потужними характеристикам. Всі камери і системи кругового огляду можна встановити на будь-яку модель машини.

від 28000 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга

Камера переднього виду Камери переднього виду використовуються рідше, ніж заднього, але це не означає, що вони менш корисні для автомобілістів. Особливо вони цінні для власників автомобілів з передніми спойлерами, накладками на бампер та ін. - з камерою переднього виду "сліпа зона" перед автомобілем стане для вас видимою. Відмінність між камерами переднього і заднього виду, тільки в тому, що з камери переднього огляду передається пряме зображення, а з камери заднього виду - дзеркальне. Встановлюються такі камери в будь-яке зручне місце, наприклад, на внутрішню частину бампера, де є місце під встановлення, в решітку радіатору під шильдик-логотип або навіть в сам логотип. Камери переднього виду мають високий клас пило-та вологозахисту. Встановлена камера буде непомітною і ніяк не зіпсує екстер'єр автомобіля. Встановлюємо в районі логотипу виробника, там вона буде менш помітна, максимально захищена від забруднень і випадкових пошкоджень.

Камера заднього виду Найчастіше камери заднього виду встановлюються на автомобілі без парктроників. Основне їх застосування - допомога в маневрах при паркуванні заднім ходом. Це особливо актуально в темний час доби, коли дзеркало заднього огляду не інформативне через низьку освітленість. Крім парковки, камера заднього виду допомагає уникнути ДТП при русі заднім ходом, запобігти заїзд в яму, на бордюр або іншу перешкоду, яку не видно через габарити машини. Наші камери мають широкий кут огляду, високу роздільну здатність і якісні матриці, крім того вони стійкі до несприятливих факторів зовнішнього середовища, тобто відмінно працюють при морозній погоді, в спеку, при дощі і інших опадах, а також в умовах поганої освітленості. Зазвичай монтуємо під виступом на кришці багажника, між лампами, що висвітлюють номер, причини ті ж - мінімальні забруднення, максимальний захист.

Вставнолення камер кругового огляду 360 ° Найцікавіша опція в сегменті паркувальних систем - установка камер кругового огляду.Наша система кругового огляду дає можливість повноцінного контролю простору навколо вашого автомобіля. Паркувальні радари або ж реєстратори не можуть гарантувати вам стовідсоткового огляду без "сліпих місць", а наша система - може. Ми встановлюємо чотири ширококутні камери: заднього виду, переднього виду, а також дві камери виду збоку (в дзеркала). Завдяки цьому ви отримуєте сформоване загальний зображення і повний контроль за ситуацією по всьому периметру автомобіля. Камери кругового огляду дозволяють переглядати весь простір навколо автомобіля або відображати інформацію з кожної камери окремо, на одному екрані, в двох ракурсах, що дозволяє паркуватися впритул і підвищити безпеку будь-якого маневру.

Для установки бічних камер в деяких випадках бічні дзеркала можуть бути замінені, з двох можливих варіантів вибирається найбільш оптимальний для клієнта. Після того, як проведене механічне встановлення камер, необхідно синхронізувати або іншими словами «склеїти» зображення з камер таким чином, щоб ви отримували повноцінний круговий огляд без накладення зображення. Це найскладніша частина, але саме на цьому етапі наші фахівці роблять справжні дива. Після того, як вони закінчать калібрування і регулювання, ви отримаєте ідеально зібране зображення, в якому можна буде легко розібратися з першого погляду.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про вставнолення камер?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?