ще декілька секунд

Дистанційний автозапуск двигуна

З програмованим прогріванням двигуна і дистанційним керуванням його запуску вам не доведеться чекати, поки моторне масло і двигун дозволять вам вирушити. Просто сідайте в авто і рухайтесь вперед!

від 11800 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Переваги дистанційного запуску
Ви завжди сідайте в теплий автомобіль
Запуск на вимогу або в заданий час
Блокування двигуна при спробі викрадення

Навіщо потрібен автозапуск двигуна? Дуже просто. Запуск двигуна з брелока сигналізації дозволяє, запустити двигун автомобіля дистанційно. Наприклад, ви збираєтеся вийти з кафе, з дому або з роботи в холодну пору або просто хочете терміново покинути місце, де ви є - заздалегідь активувавши систему запуску, до вашого приходу автомобіль вже буде прогрітий і готовий до руху. Крім того, подібні пристрої мають і функцію автоматичного (програмованого) запуску. Ви самостійно можете запрограмувати роботу системи, в результаті сигналізація буде запускати двигун без сигналу з брелока, орієнтуючись на конкретний, заданий вами, час. Тобто автомобіль буде прогріватися тоді, коли ви побажаєте - перед від'їздом на роботу/додому, або постійно (протягом дня/ночі) підтримувати моторне масло в двигуні теплим, періодично запускаючи двигун. "AutoMultiMedia" встановлює тільки перевірені, які гарно зарекомендували себе, сигналізації з автозапуском. Зі збереженням гарантії офіційних дилерів. Відзначимо, що всупереч поширеній думці, нібито з подібною опцією автомобіль набагато простіше викрасти - це не так. Якщо система фіксує відкривання дверей або будь-які інші ознаки зовнішнього втручання, то негайно глушить і блокує двигун. Як наслідок, спрацьовує сирена, а на брелок (мобільний телефон) приходить супутня інформація. Автозапуск двигуна будується на базі сигналізацій з автозапуском ПРИЗРАК і безключового обхідника Fortin. Управління системою здійснюється за допомогою штатного брелока - це дуже зручно, тому що не потрібно носити з собою нічого зайвого. Також ви завжди зможете керувати системою за допомогою мобільного телефону, при цьому, власники смартфонів Android/Iphone зможуть користуватися спеціально розробленим додатком. Таким чином Ви отримуєте вибір - можна завести двигун за допомогою дзвінка, SMS або зручного додатку для смартфону. Система може і телефонувати вам, і надсилати SMS.

Дистанційно завести автомобіль можна двома способами.

1 Потрійним натисканням кнопки на штатному ключі. При цьому способі є одне обмеження: якщо ключ не в зоні бачення а/м, то запустити авто не вийде.

2 Завести через сигналізацію "Призрак", цей спосіб запуску позбавлений недоліку, що є в першому варіанті. Власник може заводити машину перебуваючи від неї хоч в тисячі кілометрів.

Звернемо вашу увагу, що захищеність автомобіля після встановлення системи автозапуску не знизилася. Обидва ключа залишаються на руках власника, тобто в машині не ховається ні ключ, ні чіп ключа. Це можливо завдяки спеціальному модулю від компанії Fortin.

Автозапуск реалізується за допомогою 3-х охоронних комплексів
Система для реалізації автозапуску StarLine S96

Розумний багаторівневий охоронно-телематичний комплекс. Включає в себе 7 рівнів захисту: Надійна охорона периметра з інформуванням на смартфон. Розумна авторизація власника по смартфону і персональній мітці на основі технології Bluetooth Smart. Електромеханічний захист капота. Розумне бездротове блокування двигуна. Безкоштовний online моніторинг. Автономний пошуковий маяк. Гарантія фінансової безпеки.

Система для реалізації автозапуску Prizrak 810

GSM сигналізація для автомобіля Призрак-810, окрім штатних можливостей, володіє двома додатковими функціями - PINtoDrive і AntiHiJack. Без введення потрібних комбінацій на штатних кнопках автомобіля машина просто не зрушить з місця. Призрак-810 керується як штатним ключем автомобіля, так і зручним мобільним додатком. Вам не доведеться переживати через «тріснувший» брелок і неможливість зняти машину з охорони в найважливіший момент. За допомогою штатного ключа автомобіля або мобільного додатку Ви легко зможете керувати безпекою «залізного друга» в будь-якій ситуації.

Система для реалізації автозапуску Pandora 3910 Pro

Pandora DXL 3910 PRO - автомобільна охоронна система з безпосереднім підключенням до двох мережевих шин. Інтегрований 2хCAN, LIN, безключовий автозапуск - технологія CLONE, GSM-модем, брелок-мітка IS-760, вбудований датчик руху, б/c, вбудований температурний датчик салону.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про дистанційний автозапуск двигуна з телефону?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?