ще декілька секунд

Бездротове підключення смартфону до монітору

Новітня додаткова опція для вашого автомобіля, яка дозволить користуватися всіма можливостями смартфону на штатному моніторі. Для цього достатньо підключити смартфон до головного пристрою по бездротовому зв’язку.

від 15800 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
Скористайтеся всіма можливостями смартфону на штатному моніторі автомобіля
Використання додатків з вашого смартфона
Гугл.Карти, Навігатор, Навітел і т.д.
Прослуховування аудіо файлів через штатну аудіосистему
Перегляд фото та відео на штатному моніторі автомобіля
Смартфон як online-TV - дивіться TV-передачі на штатному моніторі
Використовуйте всі можливості смартфона на моніторі автомобіля

Одна з найпопулярніших послуг в компанії "AutoMultiMedia": бездротове підключення смартфона до оригінального монітора автомобіля "i-Connect". Це новітня додаткова опція для вашого автомобіля, яка дозволить користуватися всіма можливостями смартфона на штатному моніторі без будь-яких обмежень. Для цього достатньо підключити смартфон до головного пристрою по бездротовому зв'язку. Зображення передається без дротів по Wi-Fi-підключенню. Вся інформація смартфона буде виводитися на штатний монітор. Тепер не потрібно шукати окремі навігаційні пристрої або використовувати незручні кріплення для смартфонів, щоб використовувати звичну і потрібну навігацію - досить зробити кілька простих рухів і картинка з вашого телефону буде повністю продубльована на ваш монітор. Звук при такому підключенні виводиться через штатну аудіосистему автомобіля.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про бездротове підключення смартфону до монітора?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?