ще декілька секунд

Активація опції CarPlay

CarPlay – це найсучасніший і абсолютно безпечний спосіб користуватися iPhone в автомобілі. Ми активуємо цю функцію на автомобілях, в комплектаціях яких вона не передбачена.

від 6400 грн.
Подивитися список авто, для яких доступна ця послуга
CarPlay - це найсучасніший і абсолютно безпечний спосіб користуватися iPhone в автомобілі
Всі функції iPhone на штатному екрані автомобіля
Підтримує голосове керування Siri
Керування за допомогою штатного джойстика або тач-екрану

Ми надаємо можливість розблокування опції "CarPlay" (або ж "Android Auto", за бажанням клієнта) на програмному рівні. "CarPlay" виводить на штатний дисплей автомобіля всі потрібні водієві функції iPhone. Прокладайте маршрути, телефонуйте, надсилайте і отримуйте повідомлення, слухайте музику - все це можна робити, практично не докладаючи ніяких зусиль і не відволікаючись від дороги. Просто підключіть iPhone і вирушайте в дорогу.

Щоб активувати голосове керування Siri, натисніть і утримуйте кнопку голосового управління на кермі

При натисканні та утриманні кнопки "MENU" на півтори секунди відкривається меню CarPlay

Якщо у вашому автомобілі є сенсорний екран, ви можете використовувати його для керування CarPlay

Підключивши iPhone до системи вашого автомобіля, ви можете користуватися розширеними можливостями смартфону на моніторі

CarPlay працює з кнопками, ручками і індикаторами. Якщо вони пов'язані з екраном - значить, вони керують CarPlay

Функціональні і прості Карти Apple тепер на штатній приладовій панелі вашого автомобіля. Доступний і простий навігатор з легким прокладанням маршрутів, розрахунком часу на поїздку і запам'ятовуванням адрес (в тому числі з контактів, повідомлень, листів та ін.).

Зателефонувати з автомобіля ще ніколи не було так просто. Телефонуйте, відповідайте на дзвінки, користуйтеся автовідповідачем. Вам навіть не потрібно робити зайвих рухів - завжди є Siri. І всі стандартні опції під час дзвінка, звичайно ж, доступні. Вища ступінь комфорту!

Набір текстових повідомлень як і їх відправка також може здійснюватися голосом. Вам не потрібно дивитися на екран телефону - Siri відправить, прочитає і відповість за вас. Крім цього "CarPlay" відтворює і голосові повідомлення - ви завжди можете чути голос людини, що відправила вам повідомлення.

З опцією "CarPlay" буде доступний весь ваш контент з iTunes та музика по підписці Apple Music, а також використання аудіо додатків за допомогою вбудованих елементів керування автомобіля. А ще можна попросити Siri включити саме те, що вам хочеться.

І ще більше додатків в дорогу!

Важливо! Ця технологія розроблена спеціально для автомобілістів і підтримує голосове управління Siri. Також "CarPlay" підтримує всі штатні елементи керування автомобіля: ручки, кнопки, тач-пад і сенсорний екран. Самі додатки адаптовані спеціально для автомобіля - комфортне використання без втрати контролю над дорогою.

Зверніть увагу! В залежності від комплектації автомобіля, а також від певних факторів деяких моделей, вартість послуг може відрізнятися.

Хочете дізнатися більше про встановлення CarPlay?

Напишіть у зручному для вас месенджері! Наш менеджер надасть відповідь на будь-яке питання та допоможе обрати послугу!

<
Передзвонити?