ще декілька секунд

Mercedes C CLASS 2012 року – встановлення камери заднього виду

Головна Всі роботи Mercedes C CLASS 2012 року – встановлення камери заднього виду

Про виконану роботу з Mercedes

Машина Mercedes C класу приїхала до нас на встановлення камери заднього виду.

Після встановлення, при включенні задньої передачі на дисплей 6,5″ бачимо, все, що відбувається позаду автомобіля. При повороті керма є можливість спостерігати, як працюють паркувальні лінії. Таким чином, видно, куди і як саме буде рухатися ваше авто. А паркувальні датчики в міру зближення з перешкодою подадуть звуковий сигнал попередження, будь то пішохід, інший автомобіль або просто стовп. Все це додає вашому авто не тільки додатковий комфорт при пересуванні але і безпеку для всіх учасників руху.

Все що у нас вийшло, можливо переглянути на відео. Після виконаної роботи нашими фахівцями все працює чітко і гарно. В цей Мерседес можна було поставити як доповнення, навігатор, але клієнт не захотів.

З питань встановлення камери заднього виду, можете звертатися в наш сервісний центр, ми знаходимося в Києві, також працюємо на виїзді. Роботу робимо в обумовлені терміни.

Відгук замовника

Работа выполнена неожиданно быстро. Вывод на монитор прекрасно работает, очень удобно. Все как и завялено. Нареканий никаких нет, буду обращаться при необходимости.

Денис
Передзвонити?